PIVOVAR

Martin Toth

Vrchní sládek

Tel: 774 336 234

Případné dotazy na odběr piva v KEG sudech, půjčování výčepního zařízení apod., směřujte na našeho vrchního sládka.

Naše druhy piv

12° RATÍŠKOVICE

Spodně kvašený poctivý ležák vařený z plzeňského sladu s malým přídavkem mnichovského, který mu dává pro nás tu správnou zlatavou barvu. Je chmelený žateckým chmelem pro dosažení vyjímečné chutě a vůně.

11° WAINHARA

Spodně kvašená, dobře pitelná, jantarově zbarvená jedenáctka s výraznou chmelovou vůní, ale příjemnou hořkostí. Vařená dvourmutovým způsobem ze tří druhů českých sladů, chmelena žateckými druhy chmele.

9° WITBIER

Svrchně kvašené, zářivě žluté pšeničné pivo belgického typu s obsahem nesladované pšenice, ovesných vloček, pomerančů a koření. Pivo je lehké, málo chmelené neměckým chmelem. V chuti je mírně kyslé.

12° APA (American pale ale)

Světlezlaté, svrchně kvašené pivo s výraznou hořkostí (32 IBU). Pivo je vařené infůzí a chmelené americkými druhy chmele v základu a na čtvrté chmelení byl použit chmel Citra. Ve vůni je cítit tropické ovoce a citrusy.

12° SVATOVÁCLAVSKÉ

Dvourmutová, světlá, spodně kvašená dvanáctka s vyšším chmelovým aroma a hořkostí, která zrála po dobu šesti týdnů. Hořkost a chmelové aroma je dodáno chmelem žatecký poloranný červeňák - Osvaldův klon 72.